Diş Kliniği Hakkında

Diş kliniğinde estetik dolgu, endodonti, bleaching, diş dolgusu, implant, estetik lamina, oral diagnoz ve benzeri uygulama yer alır.

Mayıs 27, 2022 - 11:43
Mayıs 27, 2022 - 13:23
 0  13
Diş Kliniği Hakkında

Çoğu zaman diş ve diş eti rahatsızlığının tedavi edilmesi için farklı tip yöntem kullanılır. Diş rahatsızlığı türüne bağlı olarak tercih edebileceğiniz birçok tedavi türü bulunur. Bir diş kliniği üzerinden talep edeceğiniz tedavi türü arasında; estetik dolgu, endodonti, bleaching, diş dolgusu, implant, estetik lamina, oral diagnoz ve benzeri uygulama yer alır. Bunun yanı sıra, sararmış dişin beyazlatılması için ise diş beyazlatma tedavisinden destek alınabilir.

Eğer, yirmilik diş size ağrı yapıyor ise uzman diş hekimi tarafından 20 yaş diş çekimi hizmetini talep edin. Empress tedavisi almak isteyen bireyin de dişi destekleyen dokunun etkilenmesi durumunda iltihap giderici bir tedavi yapılır.

Diş Kliniği Hakkında

Diş implant tedavi sayesinde ise eksik dişler vidalama yöntemi ile çeneye tutturulması mümkündür. Bu tedaviden yararlanarak dişi uzun ömürlü kullanmak mümkün olacaktır. Vidalama işlemi yapmak için vidaların üstüne diş protezi yerleştirilir. Titanyum malzeme kullanılarak yapılan vidalar insan sağlığına zarar vermez. İmplantın yanı sıra estetik gülüş tasarımı ile ahenkli bir gülüşe sahip olabilirsiniz. Yüz yapınıza uygun olarak tasarlanan diş sayesinde, güldüğünüzde ağız yapınız hoş bir görünüme bürünür. Gülüş tasarımı yapılır iken bireyin diş şekli de göz önüne alınır. Üç boyutlu teknik kullanılarak hasta doktor işbirliği ile gülüş tasarımı yapılır.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Web Haber Türkiye iş dünyasında en son yaşanan gelişme, son dakika haber, tanıtım yazısı ve blog haberleri takip edin.