Haber Ajandası

Haber Ajandası

Son Görülme: 23 Gün önce

Sektörel açıdan öne çıkan haber veya advertorial reklam ile hazırlanan makale bir işletme için son derece önemlidir. Bu yüzden, bilgi niteliği taşıyan içeriğe daha fazla yer veriyoruz.

Üyelik Tarihi:  Haziran 2, 2022

Takip Ettikleri (2)

Takip Edenler (0)

Kütüphane

Aromatik Bitki Dijital Kütüphanesi

Türkiye'nin dijital ilk tıbbi aromatik bitki kütüphanesi kuruluyor. Merkezin bu konuda çok büyük bir kütüphane olduğuna değinildi.

Politika

Vatandaş Üç Öğün Yemek Yiyemiyor

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, her gün gelen zam haberleri ile birlikte rekor kıran enflasyona ilişkin TBMM'de konuştu.

Profil (Top)
Ekonomi

Konut Fiyatı Arsaya Olan Talebi Artırdı

Konut fiyatındaki yükseliş ile birlikte arsaya olan talep bir önceki yıla göre yüzde 29,6 arttı. Arsaya olan ilgi fiyat artışına neden...

Youtube

Zam Zam Büyük İlgi Gördü

Halil Selçuk, Barış Manço şarkısı olan hal halı kendine has biçimde yorumladı. Kıbrıs için yaşanan ekonomik soruna tepki gösterdi.

Youtube

Yunanistan Türkiyeye Saldırabilir mi?

Gazeteci Erdem Atay Pankuş'ta soruyor. Emekli Hava Pilot Tümgeneral Beyazıt Karataş anlatıyor.

Kütüphane

Kime ve Neden Avukat Denir?

Avukat, hukuk fakültesi mezunu avukat stajı yapmış mesleğini serbest veya bir kuruma bağlı olarak icra eden kişi ve kişilere denir.

Kütüphane

Su Arıtma Cihazının Faydaları

Su arıtma cihazı nano teknoloji donanımı ve özel yapısı ile insanlara hizmet eden faydalı bir cihaz haline gelmiştir.

Enerji

Yeşil Ekonomi Nedir?

Yeşil ekonomi toplumsal refahın ve sosyal eşitliğin arttırılması çevresel risklerin ya da ekolojik kıtlıkların azaltılması anlamındadır.

Kütüphane

Sosyal Medya Bir Taktik Değildir

Semptom tanımı nedir? Belirti veya semptom hasta tarafından fark edilen bir durum ve bir hastanın anlattığı şikayetlerdir.

Turizm

Yerel Turizm Rehberi

İşletmeniz ister turistik bir inziva yeri isterse üst düzey konaklama veya kahvaltı veren bir yer olsun. Turizm rehberine hemen kaydedin.

Ekonomi

Kartlı Harcamada Rekor

Mal ve hizmet fiyatlarındaki artış vatandaşın kartlı harcamalarına yeni rekorlar kırdırıyor. Özellikle sık sık zam gören ürünlere...

Kütüphane

Cloud Hosting Nedir?

Cloud paylaşımlı hosting yani dosya paylaşım hizmetine merkezi yaklaşım ile tek bir sunucuda birden fazla web sitesi barındırır.

Sektörler

Sosyal Pazarlama Nedir?

Sosyal pazarlama tüketici gözünden bakabilmeyi sağlar. Böylece müşterilerin davranış biçimleri kolay tespit edilir.

Sektörler

Reklamın Önemi Nedir?

Reklam, yeni müşteriye ulaşmak ve tanıtım açısından yapılan etkinliğin tümüne denir.

Sektörler

Yeni Müşteri İçin Firma Rehberi

Firma rehberi, bir web sitesinin bulunmasını kolaylaştırır ve ek bir geri bağlantı oluşturur. Dizinden alınan bağlantı son derece...

Haberler

Türkiye İçin Çalışıyoruz

Türkiye'de ihracatın önemli bir sıçrayış yaşadığını belirten Başkan Ceylan, ekonomiyi kalkındırmak için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Profil (Bottom)

Web siteden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez kullanılmaktadır. Bu web siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. ​Daha fazla...