Süleymaniye Kahvaltı Mekânları

Süleymaniye, İstanbul’un kalbinde asırlardır koruduğu tarihi dokusuyla yerli ve yabancı turistler için gözde semtlerden biridir.

Mayıs 29, 2022 - 23:45
Mayıs 29, 2022 - 23:53
 0  39
Süleymaniye Kahvaltı Mekânları

Süleymaniye, İstanbul’un kalbinde asırlardır koruduğu tarihi dokusuyla yerli ve yabancı turistler için gözde semtlerden biridir. Süleymaniye’yi ziyaretinizde burada tarihi bir yolculuğa çıkarken İstanbul’u tam anlamıyla yaşamak için Süleymaniye’de kahvaltı mekanları arasında çok güçlü bir seçeneğiniz var. Lucia Lounge Günün en önemli öğünüdür kahvaltı. İyi bir kahvaltı size gün boyu ihtiyacınız olan enerjiyi verir. İş ve planlarınızda organize olabilmenizi, dolayısıyla enerjinizi gün boyu stabil tutabilmenizin de yolunu açar. İşte burada yanınızda Lucia Lounge var.

Hafta içi ya da hafta sonu. İster tek başınıza isterseniz de sevdiklerinizle bol çeşitli serpme bir kahvaltı… Kızarmış ekmek, sahanda yumurta, patates kızartması, simit ve poğaça çeşitleri, reçel, tahin & pekmez ve tatlı çeşitleri, yeşillik tabağı, çay ve diğer içeceklerle siz değerli konuklarımıza özel sürpriz sunumlar… Kahvaltı çeşitliliği ve sunumu konusunda oldukça iddialıyız.

Süleymaniye manzarası eşsiz lezzetlerle Lucia Lounge’de buluştu.

Sabah saatlerinden başlayarak uzun saatler boyunca çok sayıda kahvaltılık seçeneği ve eşsiz sunumlar ile güne enerjik başlayabilmek ve seyrine doyumsuz bir İstanbul manzarasına eşlik edebilmek, günün kalanında sizi gün boyu mutlu ve enerjik kılacak.

Ünlü şairimiz Cemal Süreya, “Yemek yemek üstüne ne düşünürsünüz bilmem ancak kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı.” der. Lucia Lounge’de mutluluğunuz için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı sürdürürken de Süleymaniye kafeler arasında bizi öne çıkaracak tüm yetkinliklere sahibiz. İddiamız alanında uzman ekibimizden geliyor. Misafirlerimiz ziyaretlerinin başladığı andan ayrıldıkları ana dek aldıkları hizmetten son derece memnun olduklarını sıkça ifade ediyorlar. Aldığımız bu motivasyonla sizlere her gün daha iyi hizmet verebilmek için daha da gayret ediyoruz.

Mutfak ekibimiz yılların getirdiği deneyimle geleneksel lezzetlerin yanında yenilikçi tatları da sizlerle buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyuyor. İyi bir kahvaltıyla güne başlamak, öğle arasında durup soluklanmak ve çayınızı kahvenizi yudumlamak, arkadaşlarınız ve dostlarınızla koyu bir muhabbete ortak olmak, eşinizle, ailenizle güzel bir yemek organizasyonu yapmak için en doğru tercih Lucia Lounge.. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Web Haber Türkiye iş dünyasında en son yaşanan gelişme, son dakika haber, tanıtım yazısı ve blog haberleri takip edin.