Yasal Uyarı

Yasal Uyarı » Haberajandasi.com sitesinin içeriğinde yer alan yazıların tekrar yayınlanma amacı ile izinsiz olarak ve kaynak belirtilmeden kullanımı kesinlikle yasaktır. Herhangi bir içeriğin tekrar yayınlanması halinde ise mutlaka kaynak olarak https://www.haberajandasi.com/ belirtilmeli ve ilgili içeriğin bulunduğu sayfaya aktif bağlantı sağlanmalıdır.

Haberajandasi.com yazıları içerisinde yer alan materyallerin bulundurulması ile ilgili olarak “5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” ve uluslararası telif haklarına aykırı bir durumun yer aldığını düşünüyorsanız lütfen ‘’Bize Ulaşın’’ sayfası aracılığı ile itirazınızı belirtiniz.

İtirazınız en kısa sürede değerlendirilecek ve haklı bulunduğu takdirde bahsettiğiniz içerik site yayınından ve sunucularından derhal kaldırılacaktır.

Haberajandasi.com bilgisayarınıza “Cookie” adı verilen dosyalar yüklemektedir. Bu dosyalar aracılığı ile haberajandasi.com hangi sayfaların daha fazla ilgi çektiğini ve kullanıcıların ziyaret sıklığı gibi hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar için gerekli bilgileri toplamaktadır.

Bundan kaçınmak istiyorsanız internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu engelleyebilirsiniz fakat bu takdirde sitenin kişiselleştirilmiş bölümlerine girmek istediğinizde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Haberajandasi.com bu sitenin kullanıcıları ile ilgili topladığı bilgileri kanunlarla mecbur bırakıldığı durumlarda ilgili adli makamlara sunma haricinde, 3. Şahıs ve kurumlar ile kesinlikle paylaşmayacağını ve bu bilgileri kullandırmayacağını taahhüt eder.

Haberajandasi.com içerisinde çeşitli nedenlerle ve yalnızca bilgilendirme amacıyla diğer internet sitelerine yönelik aktif bağlantılar sağlanmaktadır. Haberajandasi.com bu bağlantıların sağlandığı ilgili internet sayfalarındaki içerikten sorumlu değildir.

Haberajandasi.com haber ve makale portalında 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her türlü bilgi içerik ve yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Haberajandasi.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve hukuk danışmanımız tarafından yazılı/sözlü geri dönüş yapılacaktır.

Bu kayıt ve şartlar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yorumlanır, yönetilir ve uygulanır. Herhangi bir uyuşmazlığın çözümü için Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri yetkilidir.

Haber Ajandası yasal uyarı metni haber vermeksizin değiştirilebilir veya düzeltilebilir.