Doğum Günü Partileri İçin En Güzel Balon Çeşitleri

Balonlar 7’den 70’e hepimizin sevdiği parti malzemeleridir. Özellikle doğum günleri söz konusu olduğunda balonlar aklımıza ilk gelen süs malzemeleridir. Bu özel günde kullanabileceğimiz birbirinden güzel balon çeşitleri mevcut. Gelin balonların eğlenceli dünyasını birlikte keşfedelim! 

Ekim 17, 2023 - 09:39
Şubat 5, 2024 - 06:16
 0  25
Doğum Günü Partileri İçin En Güzel Balon Çeşitleri

Balonlar 7’den 70’e hepimizin sevdiği, kutlamalarımızın her daim başrolünde olan eğlenceli parti malzemeleridir. Özellikle doğum günleri söz konusu olduğunda balonlar aklımıza ilk gelen süs malzemeleridir. Bu özel günde kullanabileceğimiz birbirinden güzel balon çeşitleri mevcut. Gelin balonların eğlenceli dünyasını birlikte keşfedelim! 

Metalik Balonlar

Metalik balonlar, en dikkat çeken balon çeşitleri arasındadır. Görsel olarak daha parlak bir yüzeye sahip olmaları diğer balonlara kıyasla bu ürünleri daha çekici kılar. Metalik balonların farklı renk seçenekleriyle arzunuza göre renk temaları oluşturabilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz bir konsepte uyum sağlayacak şekilde de bu ürünleri kombinleyebilirsiniz. Metalik balonlar örneğin uzay temalı partiler için en uygun ürünler arasındadır. Diğer parti temalarında da süslemelere hareket katmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Krom Balon Çeşitleri

Krom balon çeşitleri de metalik balonlar gibi parlak bir yüzeye sahiptir. Ancak metalik balonlardan farklı olarak daha mat ve buzlu bir görünümleri vardır. Farklı renk ve formda krom balonları hem kutlamalarınızda hem de özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Örneğin krom sosis balonlarla çeşitli figürler yaratabilirsiniz. Çocukların da oldukça hoşuna gidecek bu uygulama partiniz için iyi bir etkinlik alternatifidir. 

Pastel Balonlar

Balon çeşitleri arasında en soft renklere sahip olanlar pastel balonlardır. Doğum günü partinizde bu balonlarla da birbirinden güzel renk temaları oluşturmanız mümkün. Veya diğer konseptleri detaylandırabilirsiniz. Örneğin papatya teması için yeşil ve sarı renkli pastel balonlarla diğer balonlar arasında yumuşak bir geçiş sağlayabilirsiniz. Farklı renklerdeki pastel balonları parti zeminine yayarak zengin ve hareketli bir kutlama mekanına sahip olabilirsiniz. Bu tür parti dekorları pastel balonlarla çok daha şık hale gelmekte. 

Folyo Balon Çeşitleri

Folyo balonlar, ince yapılı bir maddeden üretilen ve özellikle helyum ile kullanmaya uygun balonlardır. Farklı formlara sahip olması folyo balonları diğer balonlardan ayıran en önemli özellikleridir. Örneğin rakamlı ve harfli folyo balonlar doğum günleri için kişiselleştirilebilir bir seçenek sunar.

Parti sahibinin doğum günü veya evlilik yıl dönümü için rakamlı folyo balonlar daha uygundur. Kişinin ismine atıf yapmak için ise harfli folyo balonlar daha iyi bir seçimdir. Bunların yanı sıra çeşitli konseptler için de uygun folyo balonlar vardır. Örneğin hayvan figürlerinin, araç ve karakterlerin basılı olduğu folyo balonlar, parti konsepti oluştururken dekorasyona dahil edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Bununla birlikte yıldız, kalp, çiçek hatta çerçeve formunda folyo balonlar da doğum günü partileri için en güzel balon seçenekleri arasında yer alır.

Şeffaf Balonlar

Balon çeşitleri arasında en yaratıcı şekilde kullanabileceğiniz balonlar şeffaf balonlardır. Çünkü içine konfeti, pul, sim veya tüy koyarak çok hoş bir dekor hazırlayabilirsiniz. Aynı şekilde daha küçük balonları şeffaf balon içerisine yerleştirerek de farklı bir tasarım yapabilirsiniz. Bunları kendiniz yapabileceğiniz gibi hazır olarak da satın almanız mümkün. 

Balon Setleri

Balon setleri, hazır olarak kombinlenmiş birbirine uyumlu bir grup balondan oluşur. Örneğin konfetili şeffaf balonlar, love yazılı ve kalp figürlü folyo balon setleri, her yaş için birthday temalı çoklu balonlar bunlardan bazılarıdır. Ayrıca hazır konsepte sahip figürlü folyo balon ve diğer balon çeşitlerinden oluşan balon setleri de mevcuttur. Çoklu olmaları sebebiyle pratik bir kullanım sunarlar. Eğer balonlardan bir tema oluşturmakta zorlanıyorsanız hazır setler sizin için kurtarıcı bir seçenek olacaktır.

Standlı Balon Demeti

Standlı balon demetleri partilerde derli toplu bir kullanım sunar. Kutlamanın olduğu mekanın zemininde, sunum masasında veya parti alanının girişinde bu ürünleri kullanabilirsiniz. Farklı balonları bir araya getiren bu ürünler mekana çok şık bir estetik nitelik kazandırır. Doğum günü partinizde ister folyo balonlarla dinamik bir dekor, isterseniz her biri farklı tonlardan oluşan balonlarla bir renk demeti oluşturabilirsiniz.

Balon Çeşitlerinde KidsPartim Kalitesi!

Seçeceğiniz balon hangi türde olursa olsun ürünün kalitesine mutlaka dikkat etmelisiniz. Kalitesiz bir ürün hem boşuna masraf, hem de çirkin bir görüntü anlamına gelir. Kaliteli ürünlere ulaşmak için ise güvenilir satış kanallarını tercih etmelisiniz. 

Parti malzemeleri sektöründe 10 yıldan uzun bir geçmişe sahip KidsPartim, aradığınız tüm balon çeşitlerine uygun fiyat avantajıyla sahip olma fırsatı sunuyor. Bursa Nilüfer’deki mağazası ve online satış sitesi her gün binlerce kullanıcıya eşsiz bir parti deneyimi yaşatıyor. Doğum günü partileriniz için dilediğiniz tüm balon çeşitlerini ve kutlama malzemelerini KidsPartim kalitesiyle sipariş verebilirsiniz. kidspartim.com adresi üzerinden hizmet veren firmadan 7/24 güvenli alışveriş yapmanız mümkün.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

EXENONLINE EXENONLINE, e-ticaret ve e-ihracat deneyiminin oluşturduğu butik bir e-ticaret ajansıdır.